• Widzisz zagrożenie? Dzwoń!

Z życia jednostki

Zobacz co u nas słychać...

Drogie Druhny! Drodzy Druhowie!

W imieniu Zarządu OSP KSRG Komańcza, zapraszamy serdecznie wszystkich Strażaków oraz członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP KSRG Komańcza na spotkanie sprawozdawcze za rok 2017, które odbędzie się w sobotę 3 marca br. o godzinie 17:00 w Remizie OSP KSRG Komańcza. Tradycyjnie obowiązuje umundurowanie galowe!

24 lipca br. o godzinie 11:23 zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej numer 892 (odcinek Zagórz - Komańcza) od strony ogródków działkowych w kierunku Rzepedzi.

O godzinie 19:04 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru. W skutek uderzenia pioruna zapaliło się drzewo w lesie na granicy gminy Komańcza w miejscowości Moszczaniec (tzw. szachty).

Więcej zdjęć w Galerii

fot. dh Andrzej Kopyłeć | OSP KSRG Komańcza