OSP KSRG Komańcza | Ochotnicza Straż Pożarna w Komańczy

Wypadek motocyklisty w Kulasznym

O godzinie 14:41 zostaliśmy zadysponowani do wypadku jednośladu w miejscowości Kulaszne. 19-letni kierowca motocyklu marki Honda jechał w kierunku Sanoka. Na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Wypadek motocyklu w Kulasznym | Zdjęcie 1

Droga wojewódzka numer 892 w miejscowości Kulaszne była zablokowana do godziny 15:20.

W akcji udział brały jednostki OSP KSRG Komańcza, OSP KSRG Rzepedź, JRG Sanok, Śmigłowiec LPR Sanok, Karetka Pogotowia i Policja.

Wypadek motocyklu w Kulasznym | Zdjęcie 1

Więcej zdjęć z akcji w naszej galerii!

Wypadek motocyklu w Kulasznym | Zdjęcie 3

fot. dh Konrad Bosak | OSP KSRG Komańcza

Pożar opuszczonego budynku [zdjęcia]

4 kwietnia 2016 r. o godzinie 20:35 zostaliśmy zadysponowani do pożaru traw pomiędzy miejscowościami Komańcza i Jawornik. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że pożar dotyczy pustostanu, a nie traw.  W akcji brały udział jednostki OSP KSRG Komańcza, OSP KSRG Rzepedź oraz JRG Sanok. Przyczyny powstania pożaru bada sanocka Policja. Niczego nie można wykluczyć, prawdopodobnie było to podpalenie.

Zobacz całość ...

Pożar trawy w Czystogarbie [zdjęcia]

28 marca o godzinie 16:38 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru traw w oddalonej o 6 kilometrów miejscowości - Czystogarb. W akcji udział wzięło 8 strażaków z OSP KSRG Komańcza, z czego sześciu na miejsce przyjechało samochodem bojowym (GBA Mercedes Benz-Atego), a dwóch dojechało prywatnymi samochodami. Powrót do remizy nastąpił koło godziny 19:00. Poniżej znajduje się kilka zdjęć wykonanych po zakończeniu akcji. Fotografie przedstawiają ogrom zagrożenia spowodowany czyjąś lekkomyślnością.

Zobacz całość ...

Pożar budynku w okolicy Duszatyna

Akcja - Interwencja Dzisiaj, tj. 19.07.2012 r. o godzinie 15:50 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru drewnianego budynku przy pasiece w okolicy Duszatyna k. Komańczy. Jako pierwszy na miejsce zdarzenia przyjechał zastęp z OSP Komańcza. Chwilę później dotarły jednostki z Rzepedzi oraz Sanoka. Akcja ratowniczo-gaśnicza trwała ponad dwie godziny.

Renault w rowie

Akcja - Interwencja Dzisiaj, w okolicach godziny 22:00, doszło do zdarzenia drogowego, w którym, kierująca pojazdem Renault straciła kontrolę nad samochodem i wpadła do rowu. Z relacji świadków wynika, że próbowała ominąć psa, który nagle wyskoczył na jezdnię.


Zobacz całość ...

Poszukiwania 55 letniego mężczyzny zakończone!

poszukiwania-policja-55-letni-mezczyznaWczoraj w Rzepedzi Wsi trwały poszukiwania 55 letniego mężczyzny. KPP w Sanoku została poinformowana o zaginięciu przez rodzinę. W akcji poszukiwawczej wzięło udział 45 osób. Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań mężczyzna został odnaleziony i przekazany pod opiekę rodzinie.

Zobacz całość ...

Pożar komina w Dołżycy

Pożar komina w DołżycyWczoraj w godzinach późno wieczornych w miejscowości Dołżyca doszło do pożaru komina w karczmie przy "Pantałyku". Do akcji zostały zadysponowane dwa zastępy OSP Komańcza (w sumie 10 strażaków), po jednym z OSP Rzepedź i PSP Sanok. Po krótkotrwałej akcji gaśniczej udało się opanować płomienie.

Pożar sadzy w kominie budynku mieszkalnego w Komańczy

Pożar komina w Komańczy - 31-01-2012 Dzisiaj w godzinach południowych nasza jednostka została zadysponowana do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego w Komańczy. W akcji udział wzięli: OSP Komańcza (1 zastęp), Państwowa Straż Pożarna w Sanoku (1 zastęp). Zdjęcia z akcji dostępne są w naszej galerii zdjęć.

Zalana piwnica na Posterunku Policji w Komańczy

Akcja / InterwencjaDzisiaj o godzinie 15:00 nasza jednostka wyjechała do akcji wypompowywania wody z zalanej piwnicy Posterunku Policji w Komańczy.


Zobacz całość ...