Wypadek motocyklisty w Kulasznym

O godzinie 14:41 zostaliśmy zadysponowani do wypadku jednośladu w miejscowości Kulaszne. 19-letni kierowca motocyklu marki Honda jechał w kierunku Sanoka. Na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Wypadek motocyklu w Kulasznym | Zdjęcie 1

Droga wojewódzka numer 892 w miejscowości Kulaszne była zablokowana do godziny 15:20.

W akcji udział brały jednostki OSP KSRG Komańcza, OSP KSRG Rzepedź, JRG Sanok, Śmigłowiec LPR Sanok, Karetka Pogotowia i Policja.

Wypadek motocyklu w Kulasznym | Zdjęcie 1

Więcej zdjęć z akcji w naszej galerii!

Wypadek motocyklu w Kulasznym | Zdjęcie 3

fot. dh Konrad Bosak | OSP KSRG Komańcza