Życzenia Bożonarodzeniowe 2016

Boże Narodzenie 2015

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć wszystkim druhnom, druhom oraz fanatykom straży pożarnej jak najlepsze życzenia.

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy 2017 rok NIECH NIESIE ze sobą szczęście i pomyślność.

OSP Komańcza

Dzień Strażaka 2016

dzien-strazaka

Druhny i Druhowie! Z okazji dnia strażaka, które obchodzimy dzisiaj, jednostka OSP KSRG Komańcza składa wszystkim strażakom, fanatykom pożarnictwa, i wszystkim tym, którym obrona przeciwpożarowa nie jest obojętna, wszystkiego najlepszego! Tyle samo powrotów co i wyjazdów!

Szkolenie techniczne

straz info

W naszej gminie strażacy ochotnicy z wszystkich czterech jednostek: OSP KSRG Komańcza, OSP KSRG Rzepedź, OSP Szczawne i OSP Wisłok Wielki, obecnie przechodzą szkolenie techniczne. Z każdej jednostki po dwóch strażaków, łącznie osiem osób. Wkrótce na naszej stronie pojawi się kilka fotografii.

Mundury

straz info

Druhowie OSP Komańcza. Uprasza się wszystkich nieaktywnych członków OSP KSRG Komańcza (na przykład będących na stałe za granicą), którzy posiadają jakikolwiek mundur (koszarowy, galowy, bojowy, inny) należący do jednostki, o zdanie ich w jak  najszybszym terminie do remizy OSP Komańcza, Gospodarza (dh Grzegorza Duszatyńskiego), Wiceprezesa (dh Pawła Myszczyszyna) lub Naczelnika (dh Mirosława Hełetkanycza).

Życzenia Wielkanocne 2016

wielkanoc-2016Alleluja!

Gdy nadejdą święta
niech nadzieja i radość
zastukają do Państwa drzwi,
a Wielkanoc przyniesie
pomyślność, szczęście
i piękny uśmiech każdego dnia.

Życzy Ochotnicza Straż Pożarna w Komańczy

•  «