Zawody sportowo-pożarnicze w Volicy na Słowacji

Dnia 21 lipca 2012 roku w miejscowości Volica (powiat Medzilaborce) na Słowacji zostały zorganizowane zawody sportowo-pożarnicze. Zawody planowo miały być rozegrane w dwóch konkurencjach: Rozwinięcie bojowe oraz Sztafeta, jednak z powodu niesprzyjających warunków pogodowych plany uległy zmianie.

Strażacy wystartowali dwukrotnie w Rozwinięciu Bojowym, z którego był brany pod uwagę tylko lepszy czas. Warto dodać, że nasi sąsiedzi startowali według zasad panujących na Słowacji, a reprezentacje z Polski według naszego rodzimego regulaminu. Z Polskich drużyn najlepszy czas osiągnęła OSP Komańcza: 45 sekund! Wyniki prezentują się następująco:

1. Volica I drużyna
  2. Volica II drużyna
  3. OSP Komańcza
  4. OSP Szczawne
  5. OSP Rzepedź

Gratulujemy zwycięzcą!

Kilka zdjęć z zawodów:

Więcej zdjęć znajduje się w naszej galerii.