OSP KSRG Komańcza | Ochotnicza Straż Pożarna w Komańczy

Galeria Wideo

Cerkiew w ogniu - Pożar cerkwi w Komańczy

Cerkiew w Ogniu - Pożar cerkwi w KomańczyYOUTUBE | Wieczorem 13 września 2006 roku doszczętnie spłonęła jedna z najpiękniejszych cerkwi Beskidu Niskiego i Bieszczadów, 200-letnia cerkiew pw. Opieki Matki Bożej. Jej tragedia - ale także podobne dzieje, jakie spotkały w różnych okolicznościach wiele cerkwi na tych ziemiach ...

Zobacz całość ...

To nie zawód, ale sposób na życie

UWAGA! TVN | Są zawsze na pierwszej linii frontu, gotowi do poświęceń niosąc pomoc zarówno w drobnych wypadkach jak i ogromnych katastrofach. Według różnych sondaży cieszą się zaufaniem nawet 90% Polaków, równocześnie będąc jednym z najsłabiej opłacanych zawodów- strażacy.

Film jest własnością UWAGA.TVN.pl

Zobacz całość ...

Oni ratują ludzi

UWAGA! TVN | Odcinek odcinek serii Zawodowdcy dotyczący pracy strażaków z Państwowej Straży Pożarnej. Jak się okazuje, druhowie strażacy nie gaszą tylko pożarów jakby się mogło wydawać, a także odgrywają inną, ważniejszą rolę w społeczeństwie, o czym świadczy załączony materiał.

Film jest własnością UWAGA.TVN.pl

Zobacz całość ...

Mercedes-Benz Atego 1429 AF

Mercedes Benz AtegoOSP KOMAŃCZA | Prezentacja (zdjęcia) nowego Samochodu Ratowniczo - Gaśniczego Ochotniczej Straży Pożarnej w Komańczy, Mercedes-Benz Atego 1429 AF!

Zdjęcia samochodu można znaleźć w naszej galerii!

Zobacz całość ...

Strażak z OSP - Odcinek 8

Strażak z OSP - Odcinek 8

TVR | W odcinku zobaczymy jak Wigilię obchodzą strażacy z Radzymina. Na obchody święta został zaproszony Prezes Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, dh. Waldemar Pawlak.

Zobacz całość ...

Strażak z OSP - Odcinek 7

Strażak z OSP | Odcinek 7

TVR | W tym odcinku Kevin Aiston zabierze nas do jednostki OSP Karsin. Podczas wizyty w jednostce zobaczymy jak wygląda przygotowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej do zawodów sportowo-pożarniczych CTIF. Następnie zobaczymy fenomen w Ochotniczej Straży Pożarnej, "latającego strażaka"m czyli Strażaka Paralotniarza! Co więcej? Zapraszam do materiału!

Zobacz całość ...

Strażak z OSP - Odcinek 3

Strażak z OSP - Odcinek 3

TVR | W programie odwiedzimy jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Ożarowie Mazowieckim. To naprawdę wyjątkowa jednostka zaraz się o tym przekonacie - jedna wielka rodzina. Swoją siedzibę maja tuż przy trasie poznańskiej, dlatego 70% ich interwencji to wyjazdy do wypadków drogowych. Pokażemy też jeden z większych pożarów w Warszawie

Zobacz całość ...

Strażak z OSP - Odcinek 2

Strażak z OSP - Odcinek 2

TVR | W programie została odwiedzona jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzyminie. W odcinku zostało także pokazane , do czego może doprowadzić wypalanie traw, a także, co zrobić i jak się zachować, gdy znajdziemy gniazdo szerszeni.

Zobacz całość ...

Strażak z OSP - Odcinek 1

Strażak z OSP - Odcinek 1

TVR | W pierwszym odcinku redakcja programu odwiedziła Ochotniczą Straż Pożarną Spytkowo niedaleko Giżycka. Jednostka rozpoczęła swoją działalność po II wojnie światowej w 1946 roku. Działania OSP to głównie pomoc przy tamtejszych zbiornikach wodnych, dlatego bezpieczeństwo w wodzie, zachowania i zagrożenia z nią związane to główne tematy poruszane w pierwszym odcinku.

Zobacz całość ...