Zawody sportowo-pożarnicze w Volicy na Słowacji 2017

15 lipca 2017 r. w Volicy (Słowacja) odbyły się gminne zawody o Puchar Burmistrza Gminy Volica. W zmaganiach łącznie udział wzięło 10 drużyn. W kolejności pierwsze startowały kobiece drużyny ze Słowacji, następnie strażacy z OSP KSRG Komańcza, OSP KSRG Rzepedź i OSP Szczawne. Ostatni w kolejności startowały męskie drużyny ze Słowacji.

Zawody sportowo pożarnicze Volica 2017

Wyniki poszczególnych kategorii:

Słowacja - Drużyny Kobiece

1. Modra nad Cirochou - 22.79

2. St. Roztoka - 24.12

3. Zboj - 28.57

Słowacja - Drużyny Męskie

1. Horna  - 17.47

2. Modra nad Cirochou - 18.54

3. St. Roztoka - 24.12

4. Volica - 22.79

1. OSP KSRG Rzepedź - 59.09

2. OSP KSRG Komańcza - 64.42

3. OSP Szczawne - 70.02

Więcej zdjęć w naszej galerii

Fot. dh Magdalena Baj-Myszczyszyn, dh Konrad Bosak

Życzenia Bożonarodzeniowe 2016

Boże Narodzenie 2015

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć wszystkim druhnom, druhom oraz fanatykom straży pożarnej jak najlepsze życzenia.

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy 2017 rok NIECH NIESIE ze sobą szczęście i pomyślność.

OSP Komańcza

Wypadek motocyklisty w Kulasznym

O godzinie 14:41 zostaliśmy zadysponowani do wypadku jednośladu w miejscowości Kulaszne. 19-letni kierowca motocyklu marki Honda jechał w kierunku Sanoka. Na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Wypadek motocyklu w Kulasznym | Zdjęcie 1

Droga wojewódzka numer 892 w miejscowości Kulaszne była zablokowana do godziny 15:20.

W akcji udział brały jednostki OSP KSRG Komańcza, OSP KSRG Rzepedź, JRG Sanok, Śmigłowiec LPR Sanok, Karetka Pogotowia i Policja.

Wypadek motocyklu w Kulasznym | Zdjęcie 1

Więcej zdjęć z akcji w naszej galerii!

Wypadek motocyklu w Kulasznym | Zdjęcie 3

fot. dh Konrad Bosak | OSP KSRG Komańcza

Dzień Strażaka 2016

dzien-strazaka

Druhny i Druhowie! Z okazji dnia strażaka, które obchodzimy dzisiaj, jednostka OSP KSRG Komańcza składa wszystkim strażakom, fanatykom pożarnictwa, i wszystkim tym, którym obrona przeciwpożarowa nie jest obojętna, wszystkiego najlepszego! Tyle samo powrotów co i wyjazdów!

•  «
  •  1