Dołącz do MDP Komańcza!

Ochotnicza Straż Pożarna w Komańczy ogłasza nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej!

Jest nas już 11 osób!

Co musisz zrobić, aby zostać jednym z nas?

Wystarczy, że wypełnisz deklarację członkowską dostępną w siedzibie OSP Komańcza lub naszej plikowni w sekcji Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. Do MDP Komańcza przyjmowane są dziewczęta jak i chłopcy w wieku od 12 do 18 lat. Każdy jest obowiązany dostarczyć deklaracj członkowską dowódcy lub opiekunowi MDP wraz ze zdjęciem  legitymacyjnym (zostanie ono wykorzystane do wykonania legitymacji członkowskiej MDP Komańcza).

Kiedy organizowane są zbiórki?

Informacje o zbiórkach znajdują się na naszej stronie w dziale MDP. Jeżeli chcesz zostać poinformowany o najbliższej zbiórce skontaktuj się z dowódcą MDP.

Jakie mam prawa i obowiązki jako członek MDP Komańcza?

Wszystkie informacje znajdują się w naszym regulaminie, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Możesz go również pobrać na swój komputer z naszej plikowni.

Jak można skontaktować się z opiekunem MDP?

Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w dziale kontakt na naszej stronie w sekcji Administrator strony