• Widzisz zagorożenie? Dzwoń!
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2018

Termin zawodów sportowo-pożarniczych uległ zmianie. Nieoficjalnie mówi się o 30 czerwca 2018 roku. Tradycyjnie miejscem zawodów ma być stadion sportowy w Rzepedzi.

Zdarzenie drogowe w Osławicy

13 kwietnia br. przed godziną 18.00 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w miejscowości Osławica. Kierujący samochodem osobowym jadąc w kierunku Komańczy uderzył w krowę przebiegającą przez jezdnię.Poza stratami materialnymi, nikt nie ucierpiał.

Spotkanie Sprawozdawcze za rok 2017

Drogie Druhny! Drodzy Druhowie!

W imieniu Zarządu OSP KSRG Komańcza, zapraszamy serdecznie wszystkich Strażaków oraz członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP KSRG Komańcza na spotkanie sprawozdawcze za rok 2017, które odbędzie się w sobotę 3 marca br. o godzinie 17:00 w Remizie OSP KSRG Komańcza. Tradycyjnie obowiązuje umundurowanie galowe!

Komańcza | Pożar drewnianej szopy

Kilka minut po północy (11 lutego br.) zostaliśmy zadysponowani do pożaru drewnianej szopy w Komańczy.

Przysypane śniegiem gałęzie zagrażają w ruchu drogowym

5 lutego br. nasi Strażacy byli dwukrotnie wzywani do usuwania skutków ostatnich opadów śniegu. Pierwsze wezwanie miało miejsce o 6:20, drugie zaś minutę po 16:00.

Przysypane drzewa w Nowym Łupkowie

Dzisiaj (10.12.2017 r.) koło godziny 12:00 zostaliśmy wezwani do przysypanych śniegiem drzew.